Този сайт не е подходящ за лица под 18 години. Ако сте под тази възраст или не желаете да го разглеждате, моля напуснете!
Част 1: Абебе и Камао
Имам хубава гарсониера, която давам под наем. Тя е в блока, в който живея и аз. От години съм разведен и гледам квартирантите ми да са социални и добронамерени хора, с които може да се общува. Вземам и нисък наем, стига да са добронамерени и общителни.
Но последно се излъгах с едни момичета от хасковските села – абсолютен пожар! Денонощни купони, пиянски изцепки, дрога и постоянни проблеми със съседите и полицията. Едвам се отървах от тях. Жилището беше направо необитаемо – навсякъде мръсотия и гадости, изпочупени мебели, направо леш! Наложи се след тях да правя ремонт и да сменям мебели.
Бях сложил камери по времето, когато следях жена ми, и реших да не ги махам.
И така – апартаментчето светна като от списание. Пуснах обява и заприиждаха всякакви мърльовци и разпоретини, привлечени от ниския наем. Чаках да дойдат някои, които не се държат като господари на света и поне да ми говорят на „Вие“ – най-малкото, защото съм двойно по-голям от тях.
Един ден се обади дебел мъжки глас с много лош български – били чуждестранни студенти, търсели квартира под наем. Поканих ги – две симпатични момчета от африкански произход. Зарадваха се, когато разбраха, че можем свободно да си говорим на английски. Бяха любезни и възпитани. Харесаха много апартамента – мислели, че обявеният наем е за един човек, и се изненадаха, когато разбраха, че е за двамата.
Обясних им, че парите не са най-важното, а добрите отношения и културата, затова държа да бъдем приятели. Те се засмяха и попитаха защо няма легло в спалнята. Обясних им, че не знаех дали наемателите ще са семейство или сингъл, и ги попитах какво предпочитат – две легла или спалня? Казаха, че искат да е спалня. Леко учуден, им казах „окей“ и че още утре могат да се настаняват.
Към 9:00 часа пристигнаха с малък бус, в който беше и багажът им. Настаниха се бързо и ме поканиха. Жилището беше направо преобразено в африкански стил, но много уютно и подредено. Искаха да сложат и допълнително осветление, на което аз не възразих, и ги поканих на по чашка за „добре дошли“.
Изненадах се, че и двамата са въздържатели, и едвам ги склоних на по бира. И двамата, видимо развеселени, се прибраха в квартирата си.
След малко се преместих на компютъра и включих мониторите.
Абебе и Камао се събличаха – и то как! Събличаха се взаимно, докато се прегръщаха и целуваха, и след минути шоколадовите им тела бяха голи под вечерното осветление. Бяха по-скоро мургави, отколкото черни, с европеидни черти, големи прави римски носове и дебели, чувствени устни. Всъщност и двамата бяха красавци – с гъвкави, мускулести тела, красиви гръдни мускули и бедра. А между тях – два прекрасни инструмента, необрязани, но вече полунадървени, с полуоткрити главички.
Пръв Абебе хвана Камао за чепа и го налапа – не се побираше в устата му. После се смениха и атрибутът на Абебе се оказа още по-дебел и внушителен. Красива работа!
Легнаха на спалнята в поза 69 и пред камерите лъснаха прекрасните им стегнати задници и мускулести гърбове. Не издържах на гледката и започнах да мастурбирам.
В това време Абебе се извъртя зад Камао и вкара дебелия си, превъзбуден кур между бузите му, разтвори ги и започна да му го намества. След минута беше вече вътре и му го вкарваше на тласъци, докато Камао охкаше, пъшкаше и се гънеше под грамадния му кур. След малко го обърна по гръб и продължи да го лашка здраво и много бързо. Камао също беше превъзбуден и Абебе му лъскаше здраво, клатейки го.
Камао се изпразни с фонтан от бисерна сперма. След малко и Абебе изстреля няколко откоса снежнобяла сперма на почти твърди парчета, която се смеси с фонтана на Камао върху мускулестите му гърди. Двамата започнаха да я облизват с удоволствие. Докато и аз се изпразних, те вече бяха сменили местата си за нов сеанс.
Изключих мониторите и си легнах, но в ума ми бяха двете великолепни мургави и мускулести тела с прекрасните си курове.
Чиста чикиджийска история.
Давай продължение ти не налапа ли им кафявите арабски патлаци
Давай продължение ти не налапа ли им черните патлаци